Yacht charter of Moorings 48.4 is located in marina Wickhams Cay II Marina, British Virgin Islands. It was build in the year 2016, and as such 10 years old. It has four cabins and suitable for 10 (8+2) people max.
Sailing yacht is 14.6m in length, 4.74m in beam and has a draught of 1m. Sailing yacht Moorings 48.4 has 80 hp engine.
| Country: | British Virgin Islands |
| Type: | Sailing yacht |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2016 |
| Length: | 14.6 m |
| Cabins: | 4 |
| Berths: | 10 (8+2) |
| Beam: | 4.74 m |
| Draught: | 1.83 m |
| Engine: | 80 hp |
| Fuel: | 200.00 l |
No matching results