Yacht charter of Sealine F430 is located in marina Pula (Marina Veruda), Croatia. It was build in the year 2018, and as such 8 years old. It has three cabins and suitable for 6 people max.
Motoryacht is 13.55m in length, 4.20m in beam and has a draught of 1m. Motoryacht Sealine F430 has 2x370 HP engine.
| Country: | Croatia |
| Type: | Motoryacht |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2018 |
| Length: | 13.55 m |
| Cabins: | 3 |
| Berths: | 6 |
| Beam: | 4.20 m |
| Draught: | 1.13 m |
| Engine: | 2x370 HP |
| Fuel: | 1100.00 l |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2012 | 12.17 | 8 | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2018 | 34.0 | 8 (6+2) | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11.23 | 8 (6+2) | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2017 | 37.0 | 8 (6+2) | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2018 | 38.0 | 8 (6+2) | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2023 | 38.0 | 8 (6+2) | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2023 | 37.0 | 8 (6+2) | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2022 | 41.0 | 6 +1 | 3 |