Yacht charter of Cobra 33 is located in marina Caorle, Italy. It was build in the year 2016, and as such 10 years old. It has two cabins and suitable for 6 people max.
Sailing yacht is 9.93m in length, 3.33m in beam and has a draught of 2m. Sailing yacht Cobra 33 has 0 engine.
| Country: | Italy |
| Type: | Sailing yacht |
| Year: | 2016 |
| Length: | 9.93 m |
| Cabins: | 2 |
| Berths: | 6 |
| Beam: | 3.33 m |
| Draught: | 2.05 m |
| Engine: | 0 |
| Fuel: | 90.00 l |
No matching results