Yacht charter of Bali Catspace is located in marina Zadar (Marina Zadar), Croatia. It was build in the year 2021, and as such 5 years old. It has four cabins and suitable for 10 (8+2) people max.
Catamaran is 12.33m in length, 6.59m in beam and has a draught of 1m. Catamaran Bali Catspace has Yanmar 2 x 30 HP engine.
| Country: | Croatia |
| Type: | Catamaran |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2021 |
| Length: | 12.33 m |
| Cabins: | 4 |
| Berths: | 10 (8+2) |
| Beam: | 6.59 m |
| Draught: | 1.10 m |
| Engine: | Yanmar 2 x 30 HP |
| Fuel: | 400.00 l |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2017 | 10.98 | 6 (4+2) | 2 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2023 | 41.0 | 8 | 3 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2021 | 31.0 | 4 | 1 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2005 | 38.0 | 6 | 2 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2021 | 12.33 | 10 (8+2) | 4 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2025 | 49.0 | 8 | 4 |
| Year | Length | Berths | Cabins |
|---|---|---|---|
| 2026 | 49.0 | 8 | 5 |