Yacht charter of Prestige 500 is located in marina Šibenik (Marina Mandalina), Croatia. It was build in the year 2016, and as such 10 years old. It has 3 (+skipper) cabins and suitable for 6 (+skipper) people max.
Motoryacht is 16.3m in length, 4.50m in beam and has a draught of 1m. Motoryacht Prestige 500 has 2x435 HP Volvo IPS engine.
| Country: | Croatia |
| Type: | Motoryacht |
| Service Type: | Crewed |
| Year: | 2016 |
| Length: | 16.3 m |
| Cabins: | 3 (+skipper) |
| Berths: | 6 (+skipper) |
| Beam: | 4.50 m |
| Draught: | 1.05 m |
| Engine: | 2x435 HP Volvo IPS |
| Fuel: | 1300.00 l |
No matching results