Yacht charter of Oceanis 46.1 is located in marina Marina di Scarlino - Follonica, Italy. It was build in the year 2021, and as such 5 years old. It has 5 cabins and suitable for 10 +2 dinette (Category A 10 p., B 11, C 12) people max.
Sailing yacht is 14.6m in length, 4.50m in beam and has a draught of 2m. Sailing yacht Oceanis 46.1 has 57 Hp engine.
| Country: | Italy |
| Type: | Sailing yacht |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2021 |
| Length: | 14.6 m |
| Cabins: | 5 |
| Berths: | 10 +2 dinette (Category A 10 p., B 11, C 12) |
| Beam: | 4.50 m |
| Draught: | 2.35 m |
| Engine: | 57 Hp |
| Fuel: | 200.00 l lt. |
No matching results