Yacht charter of Merry Fisher 895 is located in marina Sukošan (Marina Dalmacija), Croatia. It was build in the year 2020, and as such 6 years old. It has two cabins and suitable for 6 people max.
Motor boat is 8.9m in length, 2.84m in beam and has a draught of 0m. Motor boat Merry Fisher 895 has 2x 175 HP Suzuki engine.
| Country: | Croatia |
| Type: | Motor boat |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2020 |
| Length: | 8.9 m |
| Cabins: | 2 |
| Berths: | 6 |
| Beam: | 2.84 m |
| Draught: | 0.63 m |
| Engine: | 2x 175 HP Suzuki |
| Fuel: | 400.00 l |
No matching results