Yacht charter of ADRIANA 44 is located in marina Sukošan (Marina Dalmacija), Croatia. It was build in the year 2020, and as such 6 years old. It has three cabins and suitable for 7 (6+1) people max.
Motor boat is 13.5m in length, 4.20m in beam and has a draught of 0m. Motor boat ADRIANA 44 has 2x270 hp engine.
| Country: | Croatia |
| Type: | Motor boat |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2020 |
| Length: | 13.5 m |
| Cabins: | 3 |
| Berths: | 7 (6+1) |
| Beam: | 4.20 m |
| Draught: | 0.92 m |
| Engine: | 2x270 hp |
| Fuel: | 1000.00 l |
No matching results