Yacht charter of Adriana 36 is located in marina Sukošan (Marina Dalmacija), Croatia. It was build in the year 2021, and as such 5 years old. It has 3 +salon cabins and suitable for 7 (6+1) people max.
Motor boat is 11.82m in length, 3.98m in beam and has a draught of 0m. Motor boat Adriana 36 has 2x220 hp VOLVO engine.
| Country: | Croatia |
| Type: | Motor boat |
| Service Type: | Bareboat |
| Year: | 2021 |
| Length: | 11.82 m |
| Cabins: | 3 +salon |
| Berths: | 7 (6+1) |
| Beam: | 3.98 m |
| Draught: | 0.92 m |
| Engine: | 2x220 hp VOLVO |
| Fuel: | 700.00 l |
No matching results